poniedziałek, 7 lipca 2014

personalizowany komplet z dinozaurami

Kolejny komplet, który dość długo powstawał. Kocyk i czapka nawet w dobrym tempie powstały, ale pozostałe elementy i zszycie tego w całość...


Kocyk to standardowy wzór na "grany squares", ale przerobiony tak, by kocyk był prostokątny. Ten zrobiony z fantastycznej włóczki yarn art city - miękka, miłą i lejąca się mikrofibra. Robiło się cudnie!

Zgodnie z życzeniem zamawiającej kocyk miał być personalizowany i mieć aplikację dinozaura w kolorach zielono-pomarańćzowym. Co się nagłowiłam jak zrobić napis i dinozaura, żeby miało to ręce i nogi... Ostatecznie padło na to, że będą dwa dinozaury trzymające transparent. 


Czapeczka to już dinozaurowy standard ;)


Czapeczka i aplikacje wyszdełkowane z yarn art jeans, też milusie, w sam raz na późne lato i jesień ;)

***********************************************

zmykam działać, póki upał nie doskwiera (nie wiem jak przeżyję dwa najbliższe dni... już wczoraj poległam z migreną...), pracy przede mną masa, tej szydełkowej też ;)

udanego tygodnia!

3 komentarze :

 1. Piękny komplet, kolory bardzo ożywcze :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. super i kolory takie optymistyczno - energetyczne :-)

  OdpowiedzUsuń

 3. Dzień dobry,

  reprezentuję stronę ZrobiszToSam.com, polski agregator blogów DIY i rękodzielniczych. Spodobał nam się Twój blog i dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do naszej społeczności bloggerów.

  Nasza strona oferuje Ci darmową promocję bloga oraz możliwość nawiązania kontaktów z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

  Po więcej szczegółów zapraszam na stronę:
  http://zrobisztosam.com

  Agregator działa na tym samym silniku co najlepszy polski agregator kulinarny "Mikser Kulinarny", ze ZrobiszToSam.com chcemy powtórzyć ten sukces :)

  Zapraszam i pozdrawiam!

  Anita

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.