wtorek, 28 października 2014

dla noworodka

Kolejna praca w wersji mini - dziś zestaw dla noworodka do sesji foto.

Czapeczka i majteczko-osłonka na pampersa wykonana z milutkiej włóczki (akryl+bawełna), więc maluszkowi będzie miękko, przyjemnie i wygodnie :)Kochani przypominam o konkursie Avivy (patrz pasek boczny u góry) i jednocześnie dziękuję za każdy głosik oddany na "Tlenowe witaminy" jak i na inne inicjatywy poprzez mój link :)

**********************************

A u nas znów Jeremiś się rozłożył... Całe 2 tyg. pochodził do przedszkola... Tym razem wirus jakiś, do tego opryszczka na gardle... Migdały też paskudne i mamy obserwować czy się nie pogarsza, bo może nam angina ropna się wyhodować, to wtedy od razu włączamy antybiotyk... Dobrze, że Dobrusia się trzyma, ale i tak większość planów na ten tydzień trzeba było zmienić... A czeka mnie porządek we włóczkach, a jest co porządkować...

2 komentarze :

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.