piątek, 20 lutego 2015

gotowi na najbardziej wyczekiwaną premierę 2015 roku (i nie jest to Grey ;) )

Moje dzieciaki wypatrywały z niecierpliwością premiery filmu animowanego z ulubionymi bohaterami, a ja musiałam ich odpowiednio przygotować na to wydarzenie ;) 

zdążyłam!

Jeremiś zachwycony czapą, od razu założył i ledwo dał sobie ściągnąć w przedszkolu :)


Dobrusia nieco mniej zachwycona. Starałam się, by minka SpongeBoba informowała o charakterze noszącego, więc u Dobrusi Sponge z fochem. Nie chodziło jednak o czapę i minkę, bo po początkowym fochu (a jakże!) stwierdziła, że mam nic nie odpruwać i założyła czapkę, ale o to, że ona najbardziej lubi wiewiórkę Sandy. No i mam kolejne zadanie ;)


Niestety zdjęcie całej minki Dobrusi nie nadaje się do publikacji. Pozwoliła sobie zrobić tylko jedno zdjęcie - z resztą oczy wystarczą za tłumaczenie ;)

Kolejny raz stwierdzam, że wyszywanie nocą buziek to nie jest dobry pomysł. Za ciemno, człowiek za bardzo zmęczony... 

*****************************************************

Dzieciaki w końcu razem chodzą do przedszkola, w domu porażająca cisza... A mimo porannych przymrozków, czuć że już wiosna się zbliża! Pomalutku planuję nowe prace, będzie sporo biżuterii, bo przyszły nowe przydasie. Chyba chcę odpocząć od włóczek, sznurków, zająć się czymś lżejszym ;)

8 komentarzy :

 1. Piękne te czapeczki Martusiu.Buziaki. Rozchorowałam się nie wiem czy się wykuruję do środy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Superaśne czapy! Nie dziwne, że dzieciaki są takie szczęśliwe O ciszy w domu cofnięto wspomniałam dzisiaj na swoim blogu... Spróbuję go reanimować

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale świetne Spongeboby! Teraz czekam na wiewiórę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjny komplecik dla dwójki małych rozrabiaków, ślicznie :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.