piątek, 30 października 2015

turkusowe wyznanie miłości do...

Kolejny komplet, tym razem dla mojej Dobrusi, żeby nie chodziła jak dziecko szewca ;) Podobnie jak czapka ninja Jeremiego, ten komplet też jest bardziej jesienny niż zimowy, bo ciepłe zestawy mają z zeszłego sezonu ;)


Lekko ażurowa czapka, wykończona cieplejszym panelem oraz krótki szalik, który utrzymany jest w podobnym klimacie co czapka. Nie mogło oczywiście zabraknąć drewnianego guzika, który pierwotnie miał być elementem napisu "I love dogs", bo Dobrusia jest wielką miłośniczką czworonogów. Ostatnio jednak zapałała miłością także do koni, więc czekam na określenie się które uczucie jest silniejsze i jaka wersja napisu ma zostać wyszyta na czapce ;) Póki co dzielnie służy podczas chłodniejszych jesiennych dni, a turkusowy kolor świetnie uzupełnia fuksjową kurtkę.

*******************************************************************

Ach nareszcie piątek... bardzo pracowity tydzień za mną, a zapowiadają się jeszcze dwa tak intensywne, zanim odsapnę. Oby tylko organizm wytrzymał, bo coś się buntować zaczyna... Warsztaty tkackie za mną, było fantastycznie, a tu już miejscowy dom kultury szykuje kolejne - ceramiczne. Więc będzie kolejna szansa, żeby poznać nową technikę :) Póki co nadrabiam zaległości domowe i już nie mogę się doczekać wieczoru, który mam zamiar spędzić z szydełkiem przy realizacji kolejnego projektu!

3 komentarze :

  1. Jaki piękny turkus! Wspaniały komplecik.

    OdpowiedzUsuń
  2. Trudno oderwać oczy od takiego kompleciku :) Bardzo ładny :)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.