poniedziałek, 28 listopada 2011

przygotowania świąteczne

Między różnymi pracami z włóczki od jakiegoś czasu sporo dziergam też ozdób świątecznych - tu mała część tego co już zrobiłam


sporo ozdóbek bożonarodzeniowych czeka na wykończenie u usztywnienie...

 Tylko cos zabrac sie nie mogę ;)

Wymyśliłam sobie taka prostą bombeczkę (spód robię za każdym razem inaczej, raz to kwiatek, raz to słupki tylko bez łańcuszka pomiędzy) - jest prosta, a wygląda całkiem ciekawie, więc wrzucam schemacik na zasadnicza część bombeczki - może ktoś się skusi ;)A tak poza tym wymyślam sobie różne nowe rzeczy do robienia - wczoraj wymęczyłam pierwszą skarpetkę na drutach, zaraz biorę się za następną i mam nadzieje niedługo zaprezentować efekty moich zmagań z drutami ;)

Nadal mam kilka zaległych prac, pomalutku myślę je pokazywać, ale problem taki, że nie mogę za długo siedzieć przy komputerze, bo zaraz puchną mi stopy, więc jestem tak z doskoku i trudno mi sklecić cały wpis... chyba zacznę na raty pisać...

Miłego dnia!

czwartek, 24 listopada 2011

Timmy

Baranek Shaun już zrobiony. Przyszła kolej na Timmy'ego ;) 


Baranek wyszedł spory - około 31cm wysokości, brzuszek ma całe 45 cm w obwodzie. Składa się z 18 osobnych części - zabawy było sporo, zarówno z robieniem jak i ze zszywaniem (robienie poszczególnych elementów w stosunku do czasu, jaki poświęciłam na poskładanie ich w całość można śmiało określić na 2:1). Tak czy inaczej jestem zadowolona z efektu, bo Timmy jest już bardziej podobny do oryginału niż mój Shaun ;) Mam tylko nadzieje, że mały właściciel będzie również z niego zadowolony ;)


Timmy powstał juz jakiś czas temu. Ogólnie to mam mega zaległości w blogowaniu, bo najpierw nie było weny na zdjęcia, a jak zdjęcia zrobiłam, to laptop padł... Na szczęście już sytuacja opanowana i niedługo więcej nowości tu zagości.

Poza tym córka złożyła zamówienie na SpongeBoba i juz główkuje jak ten temat ugryźć ;)
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających i dziękuję za komentarze oraz maile - bardzo budujące jest, że to co robię się podoba - bo to zawsze dodatkowy kop do działania.


LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.