poniedziałek, 24 czerwca 2013

loteryjne dziergadła

Jakiś czas temu przedszkole Dobrusi organizowało piknik rodzinny, którego główną atrakcją była loteria i nagrody ufundowane przez sponsorów. Każdy los wygrywał, więc trzeba było fantów. Nie odmówiłam Radzie Rodziców i wsparłam ją takimi pracami

Angry Birds i świnia
 


zostały breloczkami


torebeczka (biedronkę ostatecznie wyszywałam drugi raz, bo ta ze zdjęcia mi się nie podobała)


spinki i gumki
 

sowie broszki
 


biedronkowa bransoletka


poszukując kółek do breloczków wpadło mi w ręce kilka zwojów drutu pamięciowego, to zrobiłam 3 bransoletki
 

opaska z kwiatkiem


opaska dla chłopca - piracka ;)
 

maskotka sowa i sowia torebeczka


Miałam tydzień na wykonanie rzeczy, niestety nie dałam rady więcej wydziergać, ale i tak się cieszę, że w ten sposób mogłam pomóc naszym dzieciaczkom (pieniądze uzyskane z loterii zostały przeznaczone m.in. na zakup nowych zabawek do przedszkola Dobrusi, do którego za 2 lata pójdzie też Jeremiś)

Pozdrawiam tych, którzy tu zaglądają. Dziergam w każdej wolnej chwili, tych  nie mam jednak dużo. Jeremiś to wyjątkowy rozrabiaka - broi, biega, skacze... co wieczór czuję sie jak po maratonie...

3 komentarze :

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.