czwartek, 16 lutego 2017

Bransoletki przywołujące wiosnę - jaki jest Twój typ?

Czy u Was dziś też już było czuć wiosnę? Dodatnia temperatura, mega roztopy i... grzejące słonko. Oj tak nadciąga wiosna :)

W moich niepublikowanych zbiorach znalazła się bransoletka koralikowa niczym przedwiośnie - miętowa zieleń budzącej się przyrody z białym zmrożonym akcentem...


A jak się budzi przyroda, to i zwierzęta...
Podwórkowe koty już łapią polne myszki. Ciekawe jak tam sytuacja w ulu? Owady produkujące miód stały się moją inspiracją dla pszczelej bransoletki, wykonanej z ciut większych koralików z perłowym połyskiem. Taki mój mały pasiasty eksperyment.Z niecierpliwością czekam na deszcz i pierwszą wiosenną tęczę, ale póki co musi mi wystarczyć ta na dziecięcej bransoletce ;) Uwielbiam transparentne koraliki właśnie za to różnorodne zastosowanie.


Która bransoletka najbardziej przypomina Ci o nadchodzącej wiośnie?

Miętowa jest chyba najbardziej uniwersalna, będzie dobrze komponować się z klasycznymi ubraniami. Pszczela trafi w gusta osób nieco ekstrawaganckich, a tęczowa - na nadgarstek młodej dziewczyny.

1 komentarz :

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.