środa, 26 lutego 2014

smerfastyczny kocyk

Kocyk zmorka - kilkakrotnie zaczynałam go robić. Miał być prosty, ale jaki prosty wzór bym nie zaczynała po prostu nie wyglądał wg mnie dobrze robiony tą włóczką (bella red heart)... Sprawę skomplikował fakt, że nowy właściciel chyba nie mógł się kocyka doczekać i postanowił wyjść z brzuszka 2 miesiące przed czasem - musiałam się sprężyć.
Postawiłam więc na maksymalną prostotę, podwójną nitkę i to był strzał w dziesiątkę - wyszedł cieplusi i mięsisty kocyk w smerfastycznym kolorze ;) wymiary ok. 65 na 85cm, ale się rozciąga i będzie służył długo :)

Kocyk miał mieć pierwotnie wykończenie z wachlarzyków, ale stwierdziłam, że dla chłopca lepsze będzie inne - stąd pikotkowe ząbki


zdjęcia oczywiście z moim pomocnikiem - nie odpuścił sesji zdjęciowej ;)

Wychodzimy z ospy, zostało kilka strupków i w pełni cieszymy się wiosenną pogodą :)

A ja cieszę się z paczuszek przynoszonych przez listonosza - najbliższe tygodnie zapowiadają się bardzo interesująco i pracowicie :)

7 komentarzy :

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.