środa, 29 lipca 2015

Pora odgarnąć pajęczyny ;)

Ależ mnie długo tu nie było! Przelotem wpadałam na Facebook ze zdjęciami prac... Działo się dużo, ale głównie pozaszydełkowo. Od niedawna znów dziergam, więc będą nowości (jak tylko ogarnę się ze zdjęciami). Póki co nadrabiam zaległości.

A do pokazania mam czapkę i opaskę wykonane z cudnej bawełnianej włóczki z efektem denimu. Zakochałam się w niej totalnie (dobrze, że kupiłam spory zapas).

Zacznijmy od czapki ;) zrobiona dla małego kuzyna moich dzieci, Davida

 Nie mogłam się oprzeć, dlatego dodałam drewniane guziki, które uwielbiam. Miał być jeden, ale nie mogłam się zdecydować na kolor, więc dodałam trzy i wyszyłam drogę ;)

Drugą zaległą pracą jest opaska dla mojej chrześnicy. Tu również pasował idealnie drewniany guziczek, tym razem w formie kwiatka.


Z tej włóczki powstało jeszcze kilka prac, ale o nich napiszę niebawem, póki co czekają na sesję fotograficzną, ale to bateria w aparacie padnie, a to pogoda uniemożliwia zrobienia fajnych zdjęć...

Włóczka to denim himalaya w różnych odcieniach
drewniane guziki jak zawsze z rencami.pl
wykonanie, projekt, pomysł - własne

1 komentarz :

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.