poniedziałek, 3 sierpnia 2015

sznurkowe podkładki, kosz i osłonka

Czarny sznurek czekał na specjalną okazję - wykonanie nagrody w urodzinowym konkursie na FB (na prośbę laureatki wykonanie przesunięto w czasie, aż przeprowadzi się do nowego domku). Miały być podkładki na stół, ale nie byłabym sobą, gdybym nie dodała jeszcze coś od siebie, dlatego powstał kosz na owoce lub pieczywo oraz osłonka na doniczki z ziołami

Komplet podkładek na stół


Robiłam większym niż zazwyczaj szydłem, po to, by podkładki nie były za sztywne. Dzięki czemu nieużywane można zwinąć w apetyczne naleśniki.


kosz na owoce/pieczywo (niestety nie miałam za dużo czasu na zdjęcia, no i nie wyszły mi za dobrze...)


A do kuchni z czarnymi akcentami dojdzie kolejny - czarna osłonka na zioła - żeby doniczki nie rzucały się w oczy ;) spokojnie zmieszczą się 3 rodzaje ziółek.


I jeszcze cały komplet razemMoja laureatka była zadowolona z nagrody, a jak się Wam podobają sznurkowe kombinacje? Czarnego sznurka jeszcze mi nieco zostało i... chyba coś jeszcze wymyślę :)

Pozdrawiam i życzę nieco chłodu w nadchodzącym upalnym tygodniu! Ja z racji tego, że źle znoszę upały - mam zamiar spędzić je w domu ;)

4 komentarze :

  1. Ale super! Koszyki są wspaniałe!!! Podkładki również.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny pomysł i świetne wykonanie kompletu:)

    OdpowiedzUsuń
  3. podkładki super !!!! też o takich myślałam, zainspirowałaś mnie :-)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.