poniedziałek, 2 grudnia 2013

Myszka Miki co ma dwa guziki ;)

Czapeczka dla maluszka - Miki
zdjęcie niezbyt fajne, ale w końcu to czerwień i czerń - "ulubione" kolory aparatu... a że zdjęcia robię w biegu (przygotuję wszystko, szybko układam i staram się zrobić zdjęcie póki mi Jeremiś nie zwinie pracy, albo nie wsadzi w środek kadru swojej buźki lub rączki ;) )

Poza tym chorobowo u nas, a pracy do świąt masa, myślałam, że przez weekend nadrobię, ale i mnie rozłożyło...

Włóczki przerabiam, przychodzą nowe - aktualizacja zapasów na teraźniejsze prace

w piątek przyszły kolejne włóczki i na górnej półce nie ma tych małych kartoników, tylko i tam upchanych jest 1,5 kg włóczek ;) mam nadzieję, że uda mi się w końcu przerobić trochę zapasów zgromadzonych na rzeczy dla nas (leży tam moja torebka do filcowania, ciepły kolorowy komplet na zimę, spódniczka galowa dla Dobrusi z włóczki tasiemkowej, kudłate czapki misiowe... oczywiście wszystko jeszcze w motkach :P )

4 komentarze :

  1. Czapa superancka, cieplutka. Bardzo mi się podoba:))) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli chodzi o czapeczki, to jesteś dla mnie inspiracją, zawsze coś ciekawego pokazujesz. Myszka Miki jest świetna i nie wydaje się trudna w wykonaniu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Myszka miki jest świetna, zaciekawiła mnie ogromnie. Widać, że masz co i z czego robić. Piękne zapasy. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.