wtorek, 3 marca 2015

strapiony kurczaczek

No i gdzie ta wiosna? Zamartwia się kurczaczek. Rano zamiast słonka przywitał nas śnieg z deszczem, wczoraj grad... Niby w marcu jak w garcu, ale pogoda mogłaby już odpuścić ;)

Święta coraz bliżej, trzeba zacząć przygotowania!


Czapeczka strapionego kurczaczka to idealna propozycja na wiosenną sesję zdjęciową, jak również część obowiązkowego stroju maluszka oczekującego pierwszej Wielkanocy. Rozmiar 6-12 miesięcy

**************************************************************

Czy Was też dopadło przesilenie? Słonka i ciepełka domaga się każda cząstka ciała! Nie wspominając o tym, że Jeremiś ZNOWU chory i przydałoby się pogonić te wszystkie wirusiska daleko, bo tego przedwiośnia bardzo dają się wszystkim we znaki...

7 komentarzy :

 1. Cudna czapka :-) Słodki kurczaczek :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczniutka i mimo minki taka wesoła :) moja Hania walczy i jak na razie zdrowo się uchowała. Dużo zdrówka dla Jeremisia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kubuś już 5 tygodni w domu - kolejno gorączka, ferie i ospa :-/ Dzisiaj mógłby już iść do przedszkola, ale zawieja u mnie ze świata nie widać! Oby te Twoje sliczne czapeczki przywołały wiosnę już na dobre!

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.