środa, 30 grudnia 2015

Kraina lodu czyli Anna i Elza

Robiąc pierwsze dwa egzemplarze Elzy z Krainy Lodu wiedziałam, że to nie będzie ostatnia praca nad czapkami z tej bajki...

Udało mi się sprężyć i wydziergać Annę i Elzę dla córek Matki Sanepid. Dziewczynki znalazły czapki pod choinką i widziałam na zdjęciach, że się podobały :)

A tak wyglądają na zdjęciach (robionych tradycyjnie w pośpiechu tuż przed spakowaniem)

 
Zbliżenie czapki Anny


 
oraz zbliżenie na czapkę Elzę (tym razem wydziergałam inną koronę, chyba bardziej zbliżoną do oryginału) Tradycyjnie najwięcej pracy było z... włosami, ale warto dla tak mięsistych warkoczy ;)

Kolejne czapki z tej bajki w planach na najbliższy czas, ale póki co troszkę czasu muszę spędzić z innymi pracami...

****************************************************

Z tego przedświątecznego pędu nie zdążyłam złożyć Wam życzeń świątecznych... Nawet nie wiem kiedy zleciały święta, ale było to czas odcięcia się od internetu tak na 99%, a praktycznie cały ten czas spędziłam w gronie rodzinnym, nie biorąc nawet szydełka do ręki... A jaki porządek na moich półkach z włóczkami! Muszę koniecznie zrobić zdjęcie... na pamiątkę, że było tak wszystko uporządkowane, zanim znów rzucę się w wir pracy ;)

5 komentarzy :

 1. Cudne czapeczki nic dziwnego, że dziewczynki zadowolone :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne czapeczki nic dziwnego, że dziewczynki zadowolone :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Czapki są czadowe!!Szczęśliwego Nowego Roku:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę KONIECZNIE wypróbować coś warkoczowego dla mojej Lali, bo sama jest ledwo-co włochata jeszcze ;) Piękne prace robisz!

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę KONIECZNIE wypróbować coś warkoczowego dla mojej Lali, bo sama jest ledwo-co włochata jeszcze ;) Piękne prace robisz!

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.