niedziela, 10 stycznia 2010

zając poziomka to ja :)

Chciałabym przestawić kolejnego zwierzaka do kolekcji, tym razem zajączka. Oj wymęczył mnie strasznie, 2 dni go dłubałam, doszywałam, wyszywałam... ale - będę nieskromna- jestem bardzo zadowolona z efektu. Wyszedł idealnie tak jak chciałam! No i jak na zajączka przystało - zajada się marchewką :) Zdjęcia nawet nie są złe, ale w rzeczywistości prezentuje się jeszcze lepiej ;)wysokość z uszami ok. 15 cm, wielkość marchewki ;) ok. 4,5 cmfajne ma uszka, bo można je dowolnie układać :)dużo czasu zajęło mi jego "poskładanie", ale ma wszystko co zajączek mieć powinien, nawet sterczące wąsiki i ogonek ;)zajączek aż się prosi o zrobienie całej rodzinki, tylko nie wiem czy mi się uda zrobić kolejne, bo tradycyjnie robiłam go z głowy...

4 komentarze :

  1. I co ja mam napisać?! Kolejne dzieło które zaskoczyło mnie. Zajaczek sliczny i do tego widać jak bardzo rozwijasz swoje umiejętności. Brawo!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zajączek, mnie rozwalił totalnie. I te trzeszcze. Nie mówiąc już o słuchach..

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.