piątek, 16 maja 2014

kocyk dla malutkiej Hani i zaproszenie

Chyba nie ucieknę od personalizowanych kocyków, bo co się "cieszę", że skończę jeden, to zaraz pojawia się nowe zlecenie ;)

Ten kocyk powstał dla malutkiej Hani, co z resztą widać ;)


rozmiary standardowe (ok. 70x90cm), zapewne po wypraniu będzie nieco większy ;) a kropeczką w "i" jest serduszko (mam nadzieję, że widać...)

po szpitalu, gdy niestety nasz ukochany kocyk się zabrudził musiałam z racji wirusa i szpitalnych zarazków wyprać go w 60 stopniach bałam się co to będzie, a tu poza powiększeniem wymiarów kompletnie nic się nie stało i nadal możemy się nim cieszyć, a robiony był z jakiś resztkowych tanich akryli ;)

Jeremiś nareszcie wychodzi z choroby, niech no tylko te deszcze i paskudna pogoda pójdą precz  i będziemy szaleć na rowerze :)

********************************

a na sam koniec chciałabym zaprosić Was na FB do licytacji słonecznej bransoletki


Moja słoneczna bransoletka powędrowała na aukcję dla Jasia - chłopca zza miedzy - z Głogowa, który urodził się bez kości w nóżkach.
Zbieramy już nakrętki dla Niego, ale potrzebne są ciągle ogromne środki po to, by mały Jaś mógł ruszyć w świat na własnych nóżkach i o własnych siłach (w Polsce jedyną "propozycją" lekarzy jest amputacja nóżek, ale w USA są specjaliści, którzy nie tylko mogą uratować nóżki, żeby maluch mógł sam chodzić) .
O Jasiu i zmaganiu z chorobą można więcej przeczytać na stronie mu poświęconej http://jasiuwalos.pl/
zapraszam też na całe FB wydarzenie i aukcje, z których cały dochód zostanie przekazany na leczenie chłopca

5 komentarzy :

 1. Cudowny kocyk!
  <3

  http://discovermycrazyfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocyk jest obłędny!!!! Świetny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny ten kocyk! Życzę maluszkowi dużo zdrówka :) I zapraszam do mojego świata, na małe candy ;) http://www.tymonina-art.pl/2014/05/kodeczkowe-candy.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny ten kocyk :) Nie da się ukryć, widać, że dla Hani. Na pewno będzie zachwycona (ja bym była )

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.