piątek, 10 października 2014

konkurs!

Dziś zwracam się do Was z małą, a jednocześnie ogromną prośbą.

Osoby śledzące od dłuższego czasu bloga już wiedzą, że dość często udzielam się społecznie. Z resztą od najmłodszych lat było mnie wszędzie dużo ;)

Rok temu wystartowaliśmy z konkursem dla przedszkoli, systematycznie głosowaliśmy, zachęcając innych do udziału i roczny trud się opłacił - wygraliśmy wyposażenie do naszego przedszkola.

Zmotywowani wygraną, wystartowaliśmy w kolejnym konkursie, tym razem chcemy uporządkować "teren zielony" (oj bardzo zielony - chaszcze po pas...) i wybudować w pobliskiej miejscowości plac zabaw oraz mini boisko do gier (mamy z dziećmi muszą iść ruchliwą drogą do miejscowości oddalonej ponad 2 km, żeby maluchy mogły się pobawić i integrować z innymi dziećmi).

Konkurs zorganizowany jest przez fundację Aviva. Żeby udało się zdobyć grant potrzebujemy wielu głosów. Ranking zmienia się bardzo dynamicznie i co tu ukrywać - duże miasta mają po prostu o wiele łatwiej... Ale nie możemy się poddawać!

Dlatego będę bardzo wdzięczna za każdy Wasz głos!

Co trzeba zrobić? Klikamy w LINK szukamy inicjatywy "Tlenowe witaminy" i klikamy "zagłosuj"

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.