sobota, 15 października 2011

Ananansowy bieżnik/obrus

Po nieco ponad tygodniu dziergania z doskoku powstał taki ananasowy bieżnik/obrus.


Oryginalny wzór musiałam nieco zmodyfikować, bo zależało mi na długim bieżniku, dlatego podwoiłam liczbę oczek początkowych. Możliwe, że przez to jedynie na środku linie są proste, a potem lekko się przekrzywiają... Tak czy inaczej efekt mi się podoba. Bieżnik ma 55 cm na 115 cm i powinien idealnie pasować na ławę 70cm na 130cm - bo na takim wymiarze mi zależało :) Za trzy tygodnie zostanie podarowany w prezencie i mam nadzieje, że się spodoba ;)
Mam jeszcze sporo wzorków ananasowych, które uwielbiam. W planach kilka kolejnych prac, więc ananasy jeszcze na pewno nie raz zagoszczą na blogu ;)

My znów w domku siedzimy, bo choróbsko się przypałętało... Dobrusia póki co chodzi do przedszkola pół na pół - ile dni idzie, tyle potem choruje... Jedyne co mnie pociesza, to miała tendencje do szybkiego łapania zapalenia oskrzeli, a teraz póki co kończy się na lżejszych infekcjach. Ja muszę tradycyjnie łapać to co ona, tylko że u mnie muszą wystarczyć domowe metody...

Dobrze, że chociaż słonko wygląda, bo te ostatnie szare dni pozytywnie nie nastrajały... 

Pozdrawiam serdecznie i juz niedługo znów pokażę dziecięce nakrycia głowy ;)

4 komentarze :

  1. Bieżnik spodoba się z pewnością.A Ty uważaj na siebie :)Pamiętam jak bardzo byłam przerażona jak dopadła mnie angina w ciąży...

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny bieżnik! A domowe sposoby - to u nas najlepszy jest syrop cebulowy! Bo w Danii to nie ma syropków dla dzieci na kaszel, a antybiotyki tylko po badaniu na obecność bakterii we krwi, a dla dorosłych syrop na kaszel o smaku anyżowych cukierków - że jak tylko o nim pomyśle to już nie mam kaszlu! Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Hmm, "po tygodniu dziergania" .... ależ tempo! Ja to zawsze na miesiące mierzę....

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.