wtorek, 30 października 2012

czapka pilotka i paputko-trampki dla Wiktora

Wymęczony komplecik składający się z czapki pilotki oraz paputek stylizowanych na trampki.


i wiązane trampeczki 


a tu Jeremiś w charakterze modela (czapka na niego nieco za mała i się przekręciła, bo model niecierpliwy był ;) )

 
Miał być w szarościach, włóczki z moich zapasów jasnej szarej nie miałam, jedynie ciemna i nie pasowała mi, więc dodałam biały i powstał pasiasty komplecik. Ma szydełkowe aplikacje z literką "W", bo pojechał do nowego właściciela - Wiktora.

A dlaczego wymęczony? Bo za dużo się ostatnio dzieje i czasu na szydełko brak. Choroby dzieci, potem Jeremiś jeszcze miał trzydniówke, a po tym jakby mi ktoś dziecko podmienił... Budzi mi się w nocy na przemian z Dobrusią i jak śpię ciurkiem 1 h to jestem szczęśliwa. Pobudki są często, a do tego po zmianie czasu towarzystwo mi wstaje grubo przed 5... W dzień też nie lepiej, bo spi po 20-25 min 2-3 razy dziennie, a w tym czasie próbuję cokolwiek w domu zrobić, wieczorem padam i tak w kółko... a tyle pomysłów do zrealizowania...
Postaram się nie dać i nocami coś działać (skoro i tak dzieci mi się budzą, to czasem lepiej nie kłaść się wcale, niż wstawać gdy dopiero udało się usnąć...). Mam kilka dni na zrobienia szyjootulacza dla męża na imieniny - mam nadzieje, że mi się uda ;)

Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie

2 komentarze :

  1. Wspaniały komplet dla wspaniałego męszczyzny.
    Pasuje i jak nie[mówi nie]zadowolony.
    Pozdrawiam Dusia

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.