czwartek, 5 września 2013

PARKujemy RECYKLINGujemy czyli drugie życie t-shirta

W ramach imprezy, o której pisałam poprzednio przeprowadziłam warsztaty recyklingowe (kto się zorientował - kilka zdjęć było w TEJ galerii ;) )

Całkiem nowe dla mnie doświadczenie i w dodatku, nie-szydełkowe, ale bardzo ciekawe. Nie sądziłam, że dzięki temu, że wiem jak pociąć koszulkę i co z tego można zrobić wzbudzi aż takie zainteresowanie.

Największym zainteresowaniem cieszyły się tego typu naszyjniki - które z powodzeniem robiły już dzieci ze szkoły podstawowej :)


 Ponownym wykorzystaniem koszulek interesowało się też starsze pokolenie
 

 Jak również najmłodsi ;) (tu mój Jeremiś)


Podsumowując - powstała cała masa naszyjników, które powędrowały do różnych osób podczas pikniku, a ja nabyłam nowe doświadczenia :)

A że kocham recykling, kocham szydełkowanie, do tego zostało mi sporo koszulek do pocięcia, więc niebawem zacznę szydełkowo-recyklingowy projekt. Niebawem, ponieważ listonosz niedawno uszczęśliwił mnie 3,5 kg włóczek do "przerobienia". Jestem w połowie ;) a lista rzeczy do zrobienia niemiłosiernie rośnie!

3 komentarze :

  1. Piknik to jest coś, była przednia zabawa. Naszyjnik super. Pomyśleć, że z niczego coś takiego fikuśnego powstało. Jeremiś chłopczyk jak malowany. Serdecznie pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowny pomysł a i wszyscy mieli przednią zabawę :)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.