środa, 4 września 2013

zasadził dziadek rzepkę w ogrodzie ;)

Zgodnie z obietnicą dziś wyjaśnię moją dłuższą nieobecność na blogu :)

W komentarzach pod poprzednim wpisem pojawiły się głosy, że nieobecność spowodowana jest pewnie jakimś dużym projektem - nie do końca o projekt robókowy chodzi, ale owszem projekt był ogromny :)

Wraz z grupą znajomych napisaliśmy projekt, który był inicjatywą mieszkańców i dostaliśmy dofinansowanie w ramach projektu "Działaj lokalnie", dzięki któremu udało nam się w sierpniu odmalować ławki w miejscowym parku, a na koniec wakacji zorganizować piknik rodzinny pt. "PARKujemy plenerowe kino rodzinne" , który zakończył się nocną projekcją filmu w zabytkowym parku.

Pracy, nie tylko robótkowej, była masa, ale warto było, no i na tym nie koniec, bo projekt trwa do końca października ;)

Wracając do tytułowej rzepki... co ma rzepka do projektu? Ano całkiem dużo. Podczas pikniku rozegrano familiadę w której pytania dotyczyły filmu i historii gminy. Zwycięzcy oprócz biletów do kina wygrali również rzepkę :)

A rzepka nie byle jaka - 50cm długości, uprawiana w domowym ogródku robókowym, bez GMO i sztucznych nawozów ;) na zdjęciu w roli ekspozytora - DobrusiaDodatkowo przeprowadzono loterię, w której można było wygrać wydziergane przeze mnie drobiazgi.

Zdjęcia z naszej imprezy można zobaczyć TU

Ale to nie koniec mojego wkładu robótkowego w imprezę, ale to temat na kolejny wpis ;)

4 komentarze :

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.