piątek, 5 grudnia 2014

dla panny Zuzanny :)

Kolejny spersonalizowany zestaw dla dziewczynki. Tym razem dla 4-miesięcznej Zuzanny.

Kocyk, balerinki i opaska + ukochane guziczki (malutkie, ze wzorem stębnowania i kokardką)


Całość wykonana z bajeczne włóczki, kolejny raz użyłam cottonwood. Uwielbiam ją za luźny skręty, grubość i miłe wrażenia przy dotyku. Jest to 100% bawełna organiczna, odpowiednia dla każdej wrażliwej skóry dziecka lub też dla tych, którzy stawiają na naturale surowce.

Szaro bura pogoda za oknem skutecznie uniemożliwia wykonania satysfakcjonujących zdjęć... a kolor jest taki pomiędzy pierwszym, a drugim zdjęciem ;) Połączenie brudnego różu i wanilii to całkiem przyjemna dla oka mieszanka. Trochę jak lody truskawkowo-waniliowe :)

*************************************************

U nas znów chorobowo, tym razem Jeremiś z balu andrzejkowego przytargał rotawirusa... teraz dołączył do tego paskudny katar i kaszel, ja też się niewyraźnie czuję... więc jesienno-zimowe chłody przywitały nas nie tylko paskudną pogodą, ale i chorobami... A świąteczne przygotowania niedługo ruszją pełną para i przydałoby się dojść do pełni sił ;)


2 komentarze :

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.