piątek, 19 grudnia 2014

soczysty zamotek na paskudną pogodę

Korzystając z tego, że się mój terminarz nagle zwolnił tuż przed świętami (a jednocześnie ręce nie do końca wróciły do takiej sprawności, by swobodnie dziergać) nadrobiłam zaległości w zdjęciach prac.

Soczysty, kolorowy zamotek, w sam raz na pluchę za oknem. Jak byłoby pięknie, gdyby był lekki mróz - wtedy padałby piękny śnieg. A tak? Deszcz, wiatr i na termometrze 12 stopni! Czy oby na pewno mamy niedługo Boże Narodzenie a nie Wielkanoc?!

Zamotek upleciony na palcach z fantastycznie kolorowej włóczki, zapinka zrobiona na szydełku z drewnianym guzikiem. Ma formę długiego na ok. 8,5m sznura z połączonymi końcami. Całość można więc swobodnie  modelować i podpinać.


Włóczka jest bajecznie miękka, puszysta i kolorowa. Tak kolorowa, że nie sposób dobrze uchwycić i wyeksponować wszystkie kolory.
 

**********************************************

Dziś znów wstałam z lekkim odczynem alergicznym - już nie mam pojęcia skąd się to bierze... grunt, że dłonie już nie puchną - pomalutku dziergam prezenty dla domowników ;)

2 komentarze :

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.