środa, 7 stycznia 2015

kocia czapka

Czas wracać do rzeczywistości... Szybko minął czas świątecznego luzu, niespiesznych poranków... Za oknem pięknie sypie śnieg (nareszcie!), dlatego dziś zaprezentuję cieplutką czapkę z kocimi uszami dla małego Kuby, niech grzeje główkę w ten śnieżny czas :)


Włóczka to milusia pluszowa nowość od himalayi - dolphin baby  - zakochałam się w niej i nawet nie przeszkadza mi to, że końce sypią się okrutnie zostawiając wszędzie "puszek", bo w tym roku tak mało tego śniegu ;)

***********************************

A w domu nastała cisza, Jeremiś i Dobrusia po ponad miesięcznej przerwie wrócili do przedszkola. Odzwyczaiłam się chyba, że może być taki spokój, bo snuję się z kąta w kąt... Choć z drugiej strony to ostatnie takie spokojne tygodnie, więc może nic, tylko się cieszyć i machać szydełkiem?

5 komentarzy :

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.