środa, 9 stycznia 2013

i... znów bransoletka ;)

Dziś kolejna koralikowa bransoletka. Ale spokojnie - teraz będzie pora na inne prace, a sznury koralikowo-szydełkowe muszą poczekać na swoją kolej ;)

Wracając do bransoletki - wykorzystałam w niej złote koraliki z tęczową poświatą. Pięknie się mieni i sprawia wrażenie, jakby była zrobiona z maleńkich baniek mydlanych :)


Chciałam też poinformować, że prace z mojego bloga biorą udział w konkursie ogłoszonym przez Amatorskiej Sztuki Szkatułę.

Biorę udział w 4 konkursowych kategoriach i będę bardzo wdzięczna, za oddane głosy (trzeba mieć konto na FB, po kliknięciu na poniższe zdjęcia zostaniecie przekierowani na stronę konkursową, gdzie aby zagłosować, trzeba polubić zdjęcie)

w kategorii maskotka - mój SpongeBob

 

w kategorii dom - zestaw z paterą


w kategorii ubranie - kołnierzyk


w kategorii biżuteria - zestaw naszyjnik, bransoletka i kolczyki, dla których inspiracją były łemkowskie krywulkiPozdrawiam i pędzę do obowiązków domowych, póki Jeremiś śpi.

2 komentarze :

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.