środa, 19 grudnia 2012

energetyczna broszka

Nie wiem jak u Was, ale u mnie szaro-buro. Dla rozświetlenia takich dni powstała kolorowa broszka. Kolory oczywiście przekłamane - kolorki są przyjemne i wyraziste. Do wykonania broszki wykorzystałam resztki włóczek po kominie ;)Koraliki wczoraj nawlekłam i dziś jak się uda zaczynam kolejną bransoletkę :)

Wczoraj poszalałam z porządkami, jeszcze tylko prasowania sterta została. Zabawki dzieci tuż przed świętami ogarne, bo teraz to nie ma najmniejszego sensu ;) Niestety w tym roku raczej nie uda mi się zrobic pierniczków... Ale za to w przyszłym roku będe miała juz dwóch pomocników, to narobimy całą górę pierniczków ;)

Ogólnie doba jest stanowczo za krótka, a ja śpię stanowczo za dużo (3-4 h z przerwami ;) ) A teraz dodatkowo wszystko nabiera przyspieszenia, bo mój 9 miesięczniak dwa dni temu postawił swoje pierwsze kroki! To sie będzie działo ;)

1 komentarz :

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.