poniedziałek, 17 grudnia 2012

wyniki candy :)

Północ minęła, losowanko przeprowadzone, więc pora ogłosić wyniki :)

Nagroda główna - bransolet,a kolczyki i broszka - polecą do Eweliny z bloga w wolnej chwili... przy okazji zapraszam na Jej bloga do oglądania cudeniek z papieru :)

Nagroda za udział w candy przez bloga:
Kolczyki turkusowo-czarne polecą do renczi z bloga nie tylko o szydełku - na bloga różności zrobione za pomocą szydełka (cudne rekwizyty do sesji :) )

Nagroda dla uczestników z FB (kolczyki szaro-czarne) poleci do Katarzyny G.


Fotorelacji nie będzie, bo pora późna, a zależało mi na szybkim przedstawieniu wyników, jednak losowanie zostało przeprowadzone jaknajbardziej tajne.

Zwycięzcom (zwyciężczyniom) gratuluję i proszę na maila o adresy :)

P.S. pod uwagę były brane tylko te osoby, które spełniły WSZYSTKIE warunki, które podałam. Jak ma być sprawiedliwie, to sprawiedliwie!


4 komentarze :

 1. ojeju nawet nie wiesz jak ja się cieszę to moje pierwsze wygrane Candy :) Bardzo chciałam mieć ten fioletowy komplecik - ależ mi sprawiłaś prezent.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cieszę się bardzo :) może doleci juz przed świętami :)

   Usuń
 2. Ja również dziękuje :) wygrałam na FB - jupi - to moje również pierwsze wygrane candy - bardzo dziękuje :D

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki (jesli jest inaczej, zawsze wyraźnie jest to zaznaczone).
Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone
.